RPG.R-Zone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

KiNND3R -2 ore - Nivel 10

2 participanți

In jos

KiNND3R -2 ore - Nivel 10 Empty KiNND3R -2 ore - Nivel 10

Mesaj Scris de KiNND3R Lun Mar 05, 2018 1:54 pm

Facțiuni în care ați deținut minim rank 2 și vechimea în acestea: LSPD rank 6, pentru 2 zile.
O scurtă biografie despre tine:Ma numesc Codrin si sunt un baiat de 16 ani. Consider ca sunt o persoana amuzanta care stie sa se distreze dar sunt si o persoana serioasa atunci cand este nevoie. In timpul liber imi place sa ies afara cu prieteni si sa ma joc pe PC. Singurele lucruri care nu imi plac sunt nesimtirea si lispa sa respect. Cand eram mic parinti imi tot explicau ca este bine sa respecti. Eu nu prea bagam de seama, dar acum realizez ca printi m-au invatat numai lucruri bune. Sunt pasionat de un sport, acesta fiind fotbalul. Practic fotbal de 3 ani la echipa Sport Club Bacau. Din fotbal nu am invatat numai sa driblez si sa dau suturi la poarta, ci am invatat sa lucrez in echipa. Lucrul in echipa este esential la fotbal fiindca fara lucru in echipa nu poti ajunge la poarta adversara. Tot din fotbal am invatat ca nu este bine sa fii egoist, egoismul strica prieteni. Aceasta este descrierea mea in cateva cuvinte.
Trei rânduri din biografie traduse în engleză: My name is Codrin.
Puteți petrece MINIM 4 ore zilnic timp în care să vă faceți datoria de Helper?: Da.
Ce este cel mai important pentru tine, funcția de helper sau bunăstarea serverului?:Desigur ca funcita de helper.
Cum ai răspunde unei cereri de ajutor care spune „Ce trebuie să fac pe server?”: Pe acest server te poti distra impreuna cu prietenii tai sau singur, incercat mai multe dintre joburile serverului sau aladurandu-te intr o factiune.
Care este motivul pentru care dorești să aplici pentru funcția de Helper?: Deoarece am experienta necesara.
Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.

KiNND3R

Mesaje : 2
Data de înscriere : 04/03/2018

Sus In jos

KiNND3R -2 ore - Nivel 10 Empty Re: KiNND3R -2 ore - Nivel 10

Mesaj Scris de lamporo Lun Mar 05, 2018 1:57 pm

Aplicatia ta a fost procesata, iar raspunsul final este unu pozitiv. Astept mesaj pe joc pentru ati da functia. Orice greseala ( mica sau majora) duce la Helper Warn sau chiar remove.

lamporo
Fondator
Fondator

Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/03/2018

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum