RPG.R-Zone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

KiNND3R 1 ora jucata.

2 participanți

In jos

KiNND3R 1 ora jucata. Empty KiNND3R 1 ora jucata.

Mesaj Scris de KiNND3R Dum Mar 04, 2018 8:03 pm

— Numele contului, nivelul și orele jucate: KiNND3R, o ora jucata.
— Orele jucate în luna curentă: 1 ora.
— Alte conturi deținute/accesate pe server: -
— Funcții anterioare (lider, helper, admin) pe orice cont de-al tău: Admin.
— Între ce ore joci?: Nu conteaza
— Vârsta și câteva cuvinte despre tine: Salut, ma numesc Codrin si locuiesc in afara orasului Iasi. Am varsta de 15 ani si studiez la Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida. De mic copil mi-a placut ''tehnologia'' ... am fost un copil curios si umblam peste tot si lucrul acesta ma ajuta in momentul de fata. Informatica pentru mine este cel mai frumos lucru deoarece aceasta imi poate face un viitor frumos in domeniul de informatica si vreau sa continui aceasta frumoasa materie la o facultatea de Informatica din Bucuresti sau Iasi. Dupa pasiunea aceasta, fotbal-ul, handbalul si pariurile sportive sunt o alta pasiune a mea. Practic acest sporturi de aproximativ 3 ani si cred ca inca nu am ajuns la cel mai inalt stadiu. Depun munca fizica aproape zilnic deoarece eu cred ca doar asa poti ajunge sa fi cel mai bun. Ma cred o persoana ambitioasa deoarece niciodata nu am lasat balta un lucru care mi l-am pus in cap. Pe langa ambitia mea cred ca sunt o fire prietenoasa si descurcareata . Sunt o fire prietenoasa deoarece pe unde merg imi gasesc noi prieteni si impartasesc experiente. Imi castig foarte repede prietenii deoarece limbajul decent si cei 7 ani de acasa nu lipsesc.
— Care e media de timp petrecut pe server fără AFK?: 1 ora pe zi.
— De ce ar trebui să-ți oferim funcția de admin? (aici ar trebui să scrii cel mai mult despre experiența ta și ce știi să faci): Pentru ca am experienta in acest domeniu,

KiNND3R

Mesaje : 2
Data de înscriere : 04/03/2018

Sus In jos

KiNND3R 1 ora jucata. Empty Re: KiNND3R 1 ora jucata.

Mesaj Scris de Dany.Faraon Dum Mar 04, 2018 9:06 pm

Doresc să te informez că aplicația ta a fost procesată și răspunsul este unul negativ. Activitate slaba + aplicatie slaba.

Dany.Faraon
Server Supervisor
Server Supervisor

Mesaje : 3
Data de înscriere : 03/03/2018
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

https://rpgr-zone.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum