RPG.R-Zone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chowder.LeL-nivel 5

2 participanți

In jos

Chowder.LeL-nivel 5 Empty Chowder.LeL-nivel 5

Mesaj Scris de Chowder.LeL Dum Mar 04, 2018 8:16 pm


— Numele contului, nivelul și orele jucate:Chowder.LeL-Nivel5-in jur de 3-4 ore pe zi.
— Orele jucate în luna curentă:6 ore
— Alte conturi deținute/accesate pe server:Nu am alte conturi.
— Funcții anterioare (lider, helper, admin) pe orice cont de-al tău:Sunt lider LSPD,am fost si helper.
— Între ce ore joci?:I general seara dar si dimineata.
— Vârsta și câteva cuvinte despre tine:Am 14 ani , locuiesc in orasul Motru din judetul Gorj,am 1,53 cm si imi place sa practic fotbalul.Imi plac in general toate sporturile dar preferatul meu este fotbalul.Imi place sa ma tin de cuvant si sunt o fire foarte serioasa.In cateva mici cuvinte mai pot zice ca sunt in clasa a 8-a ,nu imi place matematica.Sper ca ti-a facut placere sa citesti aceasta aplicatie
— Care e media de timp petrecut pe server fără AFK?:Nu stau pe server AFK deoarece nu vad rostul sa stau AFK.
— De ce ar trebui să-ți oferim funcția de admin? (aici ar trebui să scrii cel mai mult despre experiența ta și ce știi să faci):As dori sa obtin aceasta functie deoarece am prieteni pe aceasta comunitate,as vrea sa contribui cu ce pot la cresterea acestui server si imi place foarte mult sa ajut persoanele care au nevoie de ajutor pe acest joc.As mai dori sa obtin aceasta functie deoarece vreau sa combat jucarorii care folosesc orice de cheat-uri sau alte chestii carr sunt in favoarea lor fata de ceilalti jucatori.Sper ca voi obtine aceasta functie!Si sper ca voi fi acceptat

Chowder.LeL
LSPS Leader
LSPS Leader

Mesaje : 1
Data de înscriere : 04/03/2018

Sus In jos

Chowder.LeL-nivel 5 Empty Re: Chowder.LeL-nivel 5

Mesaj Scris de lamporo Dum Mar 04, 2018 8:22 pm

Aplicația ta pentru funcția de a fost procesată și răspunsul este unul pozitiv. Astept sa ma contactezi pe joc pentru a primi functia. Atentie, te rog sa citesti si regulamentul server-ului. Succes cu functia!

lamporo
Fondator
Fondator

Mesaje : 11
Data de înscriere : 03/03/2018

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum